Украина: отзывы и фото

SPAR

Супермаркет · Украина, Sofiivska Borshchahivka, проспект Мартинова, 2
4.0 2 отзыва

Замовляли тут піцу, не смачна. І в загалі, магазин трохи дивний, асортимент паганий, ціни високі

Міт Хаус

Еда на вынос · Украина, Vyshneve, вулиця Ватутіна, 25
4.0 1 отзыв

Люля кебаб з сосисками це дуже смачно. Все дуже якісне. Готують швидко, але ціна трохи ... Ещё Люля кебаб з сосисками це дуже смачно. Все дуже якісне. Готують швидко, але ціна трохи зависока

Очікував більшого. Дуже полюбляю грузинську кухню, тому розумію що яке на смак повинно бути. Харчо, ... Ещё Очікував більшого. Дуже полюбляю грузинську кухню, тому розумію що яке на смак повинно бути.
Харчо, більше схоже було на угорський гуляш тільки гострий. Мʼясо було жорстке та ніяке, як ганчірка.
Хінкалі, непогано, але мʼясо було с жилами.
Хачапурі був відмінний, тут без питань.
Цибулевий суп був смачний.
Інтерʼєр затишний, але недопрацьований

VINO&VINO

Магазин · Украина, Sofiivska Borshchahivka, проспект Мартинова, 1
5.0 1 отзыв

Дуже не вистачало такого магазину у нас на ЖК. Великій асортимент вина та ціна ненабагато ... Ещё Дуже не вистачало такого магазину у нас на ЖК. Великій асортимент вина та ціна ненабагато перевищують Сільпо. Мені дуже все сподобалося.

Нравится: 1

Very Well Cafe

Кафе · Украина, Киев, вулиця Авiаконструктора Iгоря Сiкорського, 1а
3.5 4 отзыва

Це наш улюблений ресторан, але дуже прикро, що прибрали і не повернули після ковіда дитячу ... Ещё Це наш улюблений ресторан, але дуже прикро, що прибрали і не повернули після ковіда дитячу кімнату. Було дуже зручно і діти завжди із задоволенням їхали, не те що зараз, доводиться вмовляти, бо їм там дуже нудно.
Взагалі дивно, це ж сімейний ресторан, а розваг для дітей нуль.

Аптека Доброго Дня

Аптека · Украина, Киев, вулиця Святошинська, 3
5.0 1 отзыв

Найкраща аптека з усіх в Київі. Завжди все в наявності і нормальні ціни. Зручна система ... Ещё Найкраща аптека з усіх в Київі. Завжди все в наявності і нормальні ціни. Зручна система бронювання онлайн

METRO Cash&Carry

Супермаркет · Украина, Киев, Кільцева дорога, 1В
4.0 2 отзыва

Найкращий магазин серед усіх продовольчих супермаркетів в Київі. Великий вибір, якісні товари, особливо Metro Chief, ... Ещё Найкращий магазин серед усіх продовольчих супермаркетів в Київі. Великий вибір, якісні товари, особливо Metro Chief, завжди все в наявності, нормальні ціни.

Це кращий магазин в нашому ЖК. Абсолютно всі товари першої необхідності тут є, причому якісні ... Ещё Це кращий магазин в нашому ЖК. Абсолютно всі товари першої необхідності тут є, причому якісні і по нормальній ціні. Завжди привітний персонал, але є побажання, переходьте на українську мову, бо навіть по закону ви забовʼязані це зробити.

Дивовижне місце, чудова природа, простора та затишна територія. Для нашої родини це найулюбленіше місце для ... Ещё Дивовижне місце, чудова природа, простора та затишна територія. Для нашої родини це найулюбленіше місце для відпочинку. На вихідних часто проходять майстер класи, на території є чудовий зоопарк. Дуже смачна їжа та привітний персонал. Особливо зручні альтанки та мангальні комплекси.
Єдине що мені не сподобалось, що бронювати їх можна тільки в не дуже зручний час, або до 15:30, або після, якщо на цілий день, то занадто дорого виходить. Хоча для великої компанії норм.

Нравится: 1

Egersund Seafood

Магазин · Украина, Киев, проспект Академіка Палладіна, 59
5.0 4 отзыва

Дуже шкода, що не працює ресторан, але все одне ви найкращі. Сподіваюсь на якнайшвидше відкриття, ... Ещё Дуже шкода, що не працює ресторан, але все одне ви найкращі. Сподіваюсь на якнайшвидше відкриття, бо для мене у вас був найкращий ресторан

Обслуговую тут свій автомобіль Audi. Сервісом задоволений. Здивований, що навіть під час війни є великій ... Ещё Обслуговую тут свій автомобіль Audi. Сервісом задоволений. Здивований, що навіть під час війни є великій вибір авто. Придивляюся до Audi Q7. Сподіваюсь років за 20 встигну назбирати гроші )

Hunters Garage

СТО · Украина, Киев, вулиця Сумська, 3
3.0 1 отзыв

Сьогодні був перший раз. З великою повагою ставлюсь до Паши, за його допомогу ЗСУ та ... Ещё Сьогодні був перший раз. З великою повагою ставлюсь до Паши, за його допомогу ЗСУ та цікаві огляди, тому було дуже цікаво на власні очі побачити його сервіс.
Насправді був трохи розчарований. З локацією проблема, довелося шукати 15 хв, можна проста дати координати на сайті, було б простіше для клієнтів. На СТО критично не вистачає місць для паркування. СТО велике, з великою кількістю послуг, це добре. Але мені здалося, що там багато суєти і багато зайвих рухів, виглядає незлагоджено.
В мене був запис на дві послуги на один час. Поки вони зрозуміли хто з них буде мене обслуговувати я поспілкувався мені здається з усіма, всі розгублені, ніби перший раз на роботі. Після першої послуги відправили до іншого менеджера, який сказав що мій час прийому вже сплив. Було дуже смішно ) Але я не став сперечатися, бо бажання залишитися і витрачати свій час тут більше не було.
Тому, хлопці, треба попрацювати над організацією.
Бажаю успіхів!

Нравится: 1

MY KAVA

Кафе · Украина, Киев, вулиця Дорогожицька, 17
1.0 1 отзыв

Купила дороге тістечко, а воно виявилося всередині з пліснявою. Жахливо, коли ти купив десерт і ... Ещё Купила дороге тістечко, а воно виявилося всередині з пліснявою. Жахливо, коли ти купив десерт і очікував його з'їсти, а він виявся зіпсованим. Більше не буду купувати ніяких десертів в my kava.

Дуже люблю бренд дитячого одягу Little Lovelies. Не одне свято пройшло в прекрасних платтях та ... Ещё Дуже люблю бренд дитячого одягу Little Lovelies. Не одне свято пройшло в прекрасних платтях та костюмах цього виробника.
Дуже приємно, що з’являються лінійки одягу для мами та дитини, особливо патріотичні. Але хотілочя б, щоб розмірна сітка буда трохи ширшою )

Я обожнюю відвідувати магазин Єгерзунд. У Львівському була вперше і дуже приємно вражена. Як завжди ... Ещё Я обожнюю відвідувати магазин Єгерзунд. У Львівському була вперше і дуже приємно вражена. Як завжди все на високому рівні - їжа, обслуговування, інтер’єр. Але найбільше мені сподобалося розташування магазину - прямо біля озера. Тобто, ти не просто можеш смачно поїсти, а ще й отримати естетичне насолодження від вигляду з вікна. Молодці, як завжди.

Найкраща wok локшина яку я їла в Україні-ratatouille.com.ua,це просто нереально смачно.Мене здивував такий великий вибір ... Ещё Найкраща wok локшина яку я їла в Україні-ratatouille.com.ua,це просто нереально смачно.Мене здивував такий великий вибір і

велика порція.Все свіже і соковите.Швидка доставка і приємне обслуговування.Ще ми замовляли піццу,привезли гарячою.На мою

думку одна з найкращих доставок у Львові.Буду замовляти ще не один раз)

Маю відгук відносно роботи персоналу, що відповідають за ремонтні роботи. Більшої зневаги до клієнтів я ... Ещё Маю відгук відносно роботи персоналу, що відповідають за ремонтні роботи. Більшої зневаги до клієнтів я ще ні де і ніколи не відчував. Прийшов до центру із приводу консультації відносно ремонту Audi Q7 2018 року, просив зорієнтувати мене по вартості хочаб деяких однозначних робіт. Мало того, що вони не виявили жодної зацікавленості хочаб заради поваги до клієнта, вони знайшли 1000 причин, щоб не продовжувати розмову, не звертали уваги на мене явно даючи зрозуміти що настав час піти. У мене немає жодних комплексів щодо уваги до себе, але в гаражі у дядька Васі 20 років тому прийом був ввічливішим. Це було дуже непрофесійно як для центру такого рівня.
Машину купував для себе, саме тому вирішив зробити ремонт саме у офіційного представника розуміючи високу вартість (близько пів мільйона гривень). Але судячи з всього, вони здатні тільки на заміну колодок. Дуже неприємний досвід.

Нравится: 1

PLANETTOYS

Магазин · Украина, Киев, вул. Академіка Заболотного, 37
2.0 1 отзыв

Чому на полицях вашого магазину досі знаходяться російськомовні книги? Це ганьба!

Нравится: 2

Неочікувано дуже слабка кухня і дуже дорого, без душі. Дуже розчарований. За три ніякі деруни ... Ещё Неочікувано дуже слабка кухня і дуже дорого, без душі. Дуже розчарований. За три ніякі деруни 154 грн, це смішно. Це 100 відсотків не ресторан, рівень забігаловки.

Як завжди бездоганно. Це мій найулюбленіший ресторан з усіх у яких я був не лише ... Ещё Як завжди бездоганно. Це мій найулюбленіший ресторан з усіх у яких я був не лише в Україні, а й у Європі. Рекомендую спробувати пиво Putin Huylo, зараз смакує як ніколи

Обработка